اتحادیه جهانی هنوز تکلیف مسابقات سال 2020 را روشن نکرده است

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، محمدابراهیم امامی در یک گفتگوی تلویزیونی در خصوص احتمال برگزاری مسابقات قهرمانی دنیا در سال 2020 طبق تقویم جدید اتحادیه دنیای گفت: هنوز تصمیمی از سوی اتحادیه دنیای در خصوص برگزاری مسابقات در سال 2020 گرفته نشده، البته قرار است اعضای کمیته فنی اتحادیه دنیای در دهه دوم مرداد مجددا نشستی داشته باشند که نسبت به دنیای 2020 اعلام نظر نمایند.

اتحادیه جهانی هنوز تکلیف مسابقات سال 2020 را روشن نکرده است

وی ادامه داد: روس ها به شدت به دنبال برگزاری مسابقات هستند اما تصمیم گیری قطعی در این باره نشده است اما در خصوص مسابقات جهانی 2021 تصمیم گیری شده که برگزار خواهد شد. البته امروز در روابط بین المللی فدراسیون کشتی بودم و دیدم در نامه ای که اتحادیه زده هیچ اشاره ای به اوزان غیر المیپکی یا 10 وزن نشده اما با توجه به اینکه قبلا بعد از المپیک ریو، مسابقات جهانی در اوزان غیرالمپیکی برگزار گردید می گردد حدس کرد که این مسابقات نیز در اوزان غیرالمپیکی باشد.

امامی همچنین در خصوص مجمع انتخاباتی هیئت کشتی مازندران که روز چهارشنبه هفته جاری برگزار می گردد، در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون از فرد خاصی در این انتخابات حمایت می نماید؟ گفت: فدراسیون در هیچ مجمعی قرار نیست از شخص خاصی حمایت داشته باشد و قطعا به دنبال این است که شخصی روی کار بیاید که از هر جهت بتواند آن هیئت را اداره کند و ارتقا دهد. از این جهت محتمل است که علیرضا دبیر در مجمع حضور داشته باشد واگر او نرسد سیدجلال عسگری در انتخابات حضور پیدا می نماید. البته من فکر می کنم خود شخص دبیر شرکت کند.

سخنگوی فدراسیون کشتی همچنین اطلاع داد: با توجه به حضور دکتر بابک شادگان رئیس کمیسیون پزشکی اتحادیه جهانی در ایران، قرار است روز دوشنبه هفته جاری وبیناری در خصوص پیشگیری از آسیب های ورزشی در هنگام مسابقات برگزار گردد. همچنین با توجه به اعلام برنامه اتحادیه جهانی، این هفته جلسه کادرفنی و مدیر تیم های ملی را داریم که بتوانیم با آن برنامه ها، تمهیداتی برای آمادگی کشتی گیران در مسابقات پیش رو داشته باشیم.

امامی درخصوص انتخاب داوران شرکت کننده در کلاس داوری اخیر، گفت: با توجه به محدودیت اینترنتی نمی توانستیم همه داوران را در این جلسه کمیسیون داوران شرکت دهیم. بر این اساس روسای کمیته استان ها و مدرسین در آن حضور پیدا کردند و قرار شد فیلم این کلاس برای همه داوران و در گروه های مختلف گذاشته گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اتحادیه جهانی هنوز تکلیف مسابقات سال 2020 را روشن نکرده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحادیه جهانی هنوز تکلیف مسابقات سال 2020 را روشن نکرده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید