جاسوس بازی و خودشیرینی در باشگاه استقلال، منافع شخص مهمتر است؟

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، یکی از مواردی که باعث قطع ارتباط و همکاری آندره استراماچونی با باشگاه استقلال شد، انتشار قرارداد محرمانه وی در رسانه بود. این قرارداد درحالی در اختیار رسانه ها نهاده شد که طبق توافق قرارداد محرمانه بوده و نباید منتشر می شد.

جاسوس بازی و خودشیرینی در باشگاه استقلال، منافع شخص مهمتر است؟

با این حال مسئولان باشگاه استقلال نسبت به جاسوسی که در باشگاه حضور داشت (در هر بخش باشگاه) و این قرارداد را به بیرون داد واکنشی نشان ندادند تا زمینه جدایی یک مربی تأثیرگذار فراهم گردد و فرد خاطی هم با قدرت به کارش در باشگاه ادامه دهد!

بخش رسانه ای باشگاه استقلال که باید به عنوان بازوی باشگاه و در راستای پیشبرد منافع باشگاه فعالیت کند و مقابل این اتفاقات بایستد و اطلاع رسانی درست و عمومی داشته باشد، در ماه های اخیر چنین عمل نکرده و بعضی خبرها و اتفاقات باشگاه را در اختیار رسانه های مد نظر خودش قرار داده است.

نمونه این ادعا تصویر نهایی شدن توافق با ارسلان مطهری است که ابتدا در یک رسانه منتشر شد و با تأخیر زیاد نسبت به انتشار در این رسانه، روی خروجی سایت باشگاه استقلال نهاده شد.

این بخش در روبرو با خبرهایی که در رسانه ها منتشر می گردد رفتاری توهین آمیز دارد و به جای اینکه در جهت تعامل و برطرف کاستی ها گام بردارد، با الفاظی ناشایست رسانه ها را مورد خطاب قرار می دهد.

پرسش از مسئولان باشگاه استقلال این است که این جاسوس بازی ها و خودشیرینی ها تا چه زمانی باید در بخش های مختلف این باشگاه ادامه داشته باشد؟ تا چه زمانی باشگاه بزرگ استقلال باید از این بخش ضربه بخورد و بعضی افراد به دنبال منافع خودشان باشند و منافع باشگاه را فدا نمایند؟

قطعاً با آغاز جدی تمرینات و مسابقات لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا، اتفاقات تازه تری در این مورد رخ خواهد داد!

منبع: خبرگزاری مهر

به "جاسوس بازی و خودشیرینی در باشگاه استقلال، منافع شخص مهمتر است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاسوس بازی و خودشیرینی در باشگاه استقلال، منافع شخص مهمتر است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید