بازگشت دستیار جنجالی ترامپ به کاخ سفید پس از دو سال

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، هوپ هیکس که دو سال پیش پس از شهادت دادن در پرونده دخالت روسیه در انتخابات آمریکا از مقام خود به عنوان دستیار دانلد ترامپ کناره گیری نموده بود، بار دیگر به کاخ سفید بازمی شود.

بازگشت دستیار جنجالی ترامپ به کاخ سفید پس از دو سال

به گزارش وبلاگ اخبار جدید به نقل از فوربس، هیکس 31 ساله آن موقع دستیار رئیس جمهوری آمریکا و مدیر ارتباطات استراتژیک کاخ سفید بود. او در بهار 2018 پشت درهای بسته کنگره درباره اتهام دخالت روسیه در انتخابات آمریکا شهادت داد با کناره گیری از مقام خود به گروه رسانه ای فاکس پیوست. هیکس در ادامه با ایوانکا ترامپ همکاری کرد و در بازگشت به کاخ سفید قرار است مشاور رئیس جمهوری آمریکا در گروه مشاوران جرد کوشنر، داماد ترامپ باشد.

گفته می گردد هیکس علاوه بر مشاوره دادن به کوشنر، با برایان جک (مدیر سیاسی کاخ سفید) هم همکاری خواهد نمود. وظیفه تازه او همکاری در پروژه هایی است که مستقیم به پویش انتخاباتی ترامپ ارتباط دارد و در حوزه مسئولیت همسر ایوانکا ترامپ است. کوشنر در بیانیه ای درباره بازگشت هیکس به کاخ سفید گفت: هیچ کس مسئولیت پذیرتر از هوپ هیکس در حوزه اجرای برنامه های رئیس جمهوری آمریکا نیست و ما از پیوستن دوباره او به گروه خودمان هیجانزده ایم.

پس از آنکه هیکس در مارس 2018 از کاخ سفید بیرون رفت، رئیس جمهوری آمریکا یک بیانیه برای کناره گیری او منتشر کرد که در بخشی از آن آمده بود: ما دوباره در آینده با هم کار خواهیم کرد. هیکس یک روز پیش از کناره گیری خود به کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا گفته بود بارها به خاطر ترامپ دروغ های مصلحتی گفته است.

منبع: همشهری آنلاین

به "بازگشت دستیار جنجالی ترامپ به کاخ سفید پس از دو سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت دستیار جنجالی ترامپ به کاخ سفید پس از دو سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید