افشای محتوای تماس های ترامپ با رهبران دنیا

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، براساس یک گزارش جنجالی درباره نحوه رفتار و گفتار دونالد ترامپ در مصاحبه های تلفنی خصوصی اش با رهبران دنیا، او به عنوان مثال در مصاحبه با رئیس جمهور روسیه حالتی بسیار صمیمی داشته در حالی که به هنگام مصاحبه با رهبران زن کشور ها حالتی تقریبا سادیستی پیدا می نموده است.

افشای محتوای تماس های ترامپ با رهبران دنیا

به گزارش ایسنا، روزنامه دیلی میل، شبکه سی ان ان گزارشی به قلم کارل برنشتاین، خبرنگار افسانه ای رسوایی واترگیت با موضوع رفتار و گفتار دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه های تلفنی با رهبران دنیا منتشر کرد.

طبق این گزارش دونالد ترامپ در گفت وگوی تلفنی با ولادیمتر پوتین، رئیس جمهور روسیه چنان لحن صمیمی داشته که انگار رفیق گرمابه و گلستان هم هستند.

همچنین ترامپ معمولا در مصاحبه با پوتین معمولا با تسلیم بودن در برابر او کوشش می نموده که تایید های این رئیس جمهور روسیه را کسب کند.

برنشتاین نوشته است: در تعاملات ترامپ، پوتین معمولا برتر از ترامپ عمل می نموده است.

در عین حال ترامپ در این مصاحبه های تلفنی و همچنین گفت وگوهایش با رهبران خارجی دیگر دنیا معمولا به دنبال تعریف کردن از موفقیت ها و ثروتش می رفته است.

او در مصاحبه با پوتین اغلب روسای جمهور قبل از خود را کودن و بی مایه توصیف می نموده است.

برنشتاین به مصاحبه های تلفنی ترامپ با رهبران استرالیا، ترکیه، کانادا و کشور های غرب اروپا نیز در طول ریاست جمهوری اش اشاره نموده و مقام ها متن این مصاحبه ها شنیع خوانده اند.

طبق این گزارش ترامپ علاوه بر کوشش بر افزایش ثروتش همانطور که مکررا به صورت علنی نیز این گونه عمل نموده، به تعریف از زمانی که مراسم دختر شایسته دنیا در مسکو را اداره می نموده، پرداخته است.

ترامپ از ملاقاتش با پوتین در این مراسم تعریف نموده اگرچه این ملاقات هرگز به صورت آشکار اتفاق نیفتاده است.

یک منبع با انتقاد از این مصاحبه های تلفنی اظهار نموده در حالی که پوتین غرب را بی ثبات می نماید ترامپ در آن جا نشسته و فکر می نماید می تواند به اندازه کافی خودش را به عنوان یک تاجر و فرد سر سخت بالا بکشد و پوتین به او احترام خواهد گذاشت!

طبق این گزارش ترامپ معمولا به هنگام گفت وگوی تلفنی با نخست وزیر استرالیا، اسکات موریسون، بار ها برای او قلدری نموده و به او حمله نموده است.

همچنین دو منبع گفتند، ترامپ در مصاحبه های تلفنی اش با رهبران خارجی مثل یک هذیان گو به نظر می رسیده است؛ ارتباطاتی که شامل تماس مکرر با رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه نیز هستند. ترامپ در گفت وگوهایش با پوتین و اردوغان عادت به حمله به روسای جمهور قبل از خودش در آمریکا را داشته است.

در عین حال او در این مصاحبه های تلفنی مستقیما درباره رهبران سرشناس زن دنیا نظیر آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان به شکلی تحقیر آمیز صحبت می نموده است.

به گفته یک منبع بعضی از چیز های که ترامپ به آنگلا مرکل گفته، باور نکردنی هستند.

او مرکل را احمق خوانده و او را متهم به بودن در جیب روس ها نموده است.

همچنین یک منبع خبری نیز گفته است مصاحبه های تلفنی ترامپ با تزرا می، نخست وزیر سابق انگلیس و مرکل تقریبا سادیستی بودند.

ترامپ مکررا به مرکل به خاطر شراکت در پروژه خط لوله انتقال گاز از روسیه موسوم به نورد استرین حمله نموده است.

به گفته یک منبع مصاحبه های تلفنی ترامپ با مرکل به حدی غیر معمول بودند که مقامات آلمانی این مصاحبه ها را در یک گروه کوچک فشرده نگه داشتند.

این منبع به برنشتاین گفت: این مربوط به یک حلقه کوچکی از افرادی است که در این موضوع دست دارند و دلیل اصلی آن این است که آن ها مشکل دار هستند.

طبق این گزارش جان کلی، رئیس دفتر سابق ترامپ این مصاحبه ها را در مکالمات شخصی برای امنیت ملی زیان آور خوانده است.

مصاحبه های ترامپ با تزرا می تحقیر آمیز و همراه با قلدری توصیف شده اند. در همین حال طبق این گزارش ترامپ در مصاحبه با نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون به شکلی خصمانه و تهاجمی برای او قلدری و پرخاش می نموده است.

همچنین امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه و جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا همین تجربه مشابه با موریسون را داشتند.

منابع عنوان کردند که مصاحبه های تلفنی ترامپ با رهبران استرالیا، انگلیس، فرانسه، آلمان و کانادا معمولا با گله و شکایت های ترامپ آغاز می شده است.

در همین حال یک سخنگوی اسکات موریسون با رد این ادعا ها گفت، این نخست وزیر همیشه مصاحبه های تلفنی مودبانه، محترمانه و مثبت با رئیس جمهور آمریکا داشته است.

منبع: فرارو

به "افشای محتوای تماس های ترامپ با رهبران دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای محتوای تماس های ترامپ با رهبران دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید