جام جهانی فوتسال، بازیکن قزاقستان: ایران تیمی سرسخت و یکی از بهترین های جهان است

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، بازیکن تیم ملی فوتسال قزاقستان از حریف این تیم در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی لیتوانی تمجید کرد.

جام جهانی فوتسال، بازیکن قزاقستان: ایران تیمی سرسخت و یکی از بهترین های جهان است

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، داگلاس جونیور در گفت وگو با سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، درخصوص پیروزی 7 بر صفر قزاقستان مقابل تایلند در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتسال 2021 لیتوانی گفت: از این پیروزی مسرور هستیم. هر دیدار مرحله حذفی جام جهانی سخت است و دیدیم ژاپن و ویتنام چقدر کار برزیل و روسیه را سخت کردند. دو بار با تایلند بازی کردیم که در هر دو بار پیروز شدیم، اما جام جهانی فرق دارد. هدف ما پیروزی بود و و برتری 7 بر صفر نتیجه ای فوق العاده بود.

وی با اشاره به صعود قزاق ها به جمع هشت تیم پایانی جام برای نخستین بار در تاریخ شرح داد: ما در جام جهانی کلمبیا هم به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرده بودیم. هدف ما پیش از شروع مسابقات لیتوانی، رسیدن به مرحله ای فراتر از یک هشتم نهایی بود و حالا هدفی نو برای خود ترسیم کرده ایم.

بازیکن تیم ملی قزاقستان که سایت فیفا لقب مرد آهنی را به او داده است، درخصوص تقابل با شاگردان محمد ناظم الشریعه گفت: ایران برای مدتی طولانی ثابت کرده که یکی از بهترین تیم های جهان است. آنها واقعاً تیمی سرسخت هستند و بازیکنانی درخشان دارند. این بازیکنان مدت هاست کنار یکدیگر بازی کرده اند. ما مدتی پیش مقابل این تیم به میدان رفتیم که متأسفانه نتوانستیم پیروز شویم و می دانیم کاری بسیار سخت خواهیم داشت.

جونیور در پاسخ به این پرسش که آیا قزاقستان می تواند قهرمان جام جهانی لیتوانی شود یا خیر، گفت: این موضوع رویای ما و یکی از بزرگترین شوک ها در تاریخ فوتسال است. ما نتایج فوق العاده ای گرفته ایم و به نیمه نهایی جام ملت های اروپا رسیدیم. می دانیم چه قابلیت هایی داریم و قهرمانی ما شگفتی بزرگی برای فوتسال جهان خواهد بود که ما را شگفت زده نمی کند. مردم قزاقستان باورنکردنی هستند و دوست داریم چنین کاری برای آنها انجام دهیم.

وی در خصوص شرایط فوتسال قزاقستان اعلام نمود: فوتسال در قزاقستان به طرزی باورنکردنی پیشرفت کرده و 13 تا 15 هزار هوادار در دیدارهای خانگی تیم غیرت به سالن می آیند. می توانم بگویم آنها برای فوتسال از خود فوتسال احساساتی تر هستند. ما می شنویم که آنها جیغ می زنند و همین به ما انگیزه می دهد.

بازیکن برزیلی الاصل تیم ملی قزاقستان درباره تقابل احتمالی با سلسائو در فینال جام جهانی نام کرد: رویای نهایی من، بازی با برزیل در فینال است که بزرگترین لحظه دوران بازی من و رویای قزاقستانی ها خواهد بود. همه می دانند برزیل به ورزش فوتسال معنی می دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جام جهانی فوتسال، بازیکن قزاقستان: ایران تیمی سرسخت و یکی از بهترین های جهان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جام جهانی فوتسال، بازیکن قزاقستان: ایران تیمی سرسخت و یکی از بهترین های جهان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید