شب پرماجرای کالدرون در اردوی پرسپولیس، کاری با استقلال نداشته!

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی عصر پنجشنبه در هفته نهم رقابت های لیگ برتر به مصاف ماشین سازی تبریز می رود که اخبار قبل از این دیدار تحت الشعاع گابریل کالدرون قرار گرفته است.

شب پرماجرای کالدرون در اردوی پرسپولیس، کاری با استقلال نداشته!

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در اردوی این تیم، روز مربی را به گابریل کالدرون و دستیارانش تبریک گفته و این روز را جشن گرفتند.

محمد حسن انصاریفرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس هم در اردوی تیم حضور یافت و در صحبت هایی خطاب به اعضای تیم و بازیکنان درباره برگزاری مراسم اهدای سوپرجام بعد از بازی با ماشین سازی و توافقات اجرا شده با یک حامی اقتصادی جدید صحبت کرد و به آنها خبر خوش افزایش درآمدها و پرداخت و مطالباتشان و توضیحاتی کلی درباره توافقات اجرا شده با یک حامی اقتصادی جدید را داد.

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، انصاریفرد در حالی به کالدرون تبریک گفت و اعضای این تیم را در جریان موضوعات اقتصادی قرار داد که عصر امروز نیز به دفاع از کالدرون بابت صحبت هایی که علیه داوری در جریان بازی استقلال تهران و پارس جنوبی جم پرداخت.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در این باره گفت: آقای کالدورن درباره تصمیم داور حرف زده و کاری با تیم استقلال نداشته ولی تیم ها و افراد زیادی به پرسپولیس اتهام پوچی حمایت از پرسپولیس و اتهام مهندسی نتایج را زده اند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس توضیح داد: آقای کالدرون قبلا در جلسه ای که داشتیم می گفتند اتفاقات متعددی اتفاق افتاده که به ضرر پرسپولیس است. چیزی که بنده هم بر این باور هستم و اتفاقا آن را رسانه ای کردم و مستندات داریم. آیا غیر از این است که پرسپولیس از داوری، برنامه مسابقات، تصمیمات اتخاذ شده متضرر و بعضی تیم ها منتفع شده اند؟ ما برای این حرف خود مستنداتی قوی داریم و اتهام نمی زنیم و کلا هم دنبال تقابل با استقلال نیستیم چون دیگران از آن بهره می برند.

انصاری فرد توضیح داد: اگر از آقای کالدرون طرح شکایتی گردد باید تمامی آنهایی که اتهام به پرسپولیس زده اند جوابگو باشند و ما هم متقابلا خواهان همین خواهیم شد و مستندات مربوط به این اتهام ها را ارسال خواهیم کرد و بر این باوریم نیازی به طرح اعتراض و یا شکایت ما نبوده چرا که تمام این اتهامات پوچ علیه پرسپولیس و متولیان فوتبال کشور می بایست اتوماتیک و از سوی خود ارکان انضباطی فدراسیون رسیدگی می شده تا راحت به خود اجازه ندهند اتهام بزنند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شب پرماجرای کالدرون در اردوی پرسپولیس، کاری با استقلال نداشته!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شب پرماجرای کالدرون در اردوی پرسپولیس، کاری با استقلال نداشته!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید