صالحی عمران: 90 واحد درسی از 107 رشته دانشگاه فنی و حرفه ای تغییر کرد

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: این دانشگاه از میان 107 رشته تحصیلی خود که تاکنون مورد استقبال دانشجویان قرار نمی گرفت و برای آینده آن ها شغلی را ایجاد نمی کرد نزدیک به 90 رشته خود را تغییر داده است.

صالحی عمران: 90 واحد درسی از 107 رشته دانشگاه فنی و حرفه ای تغییر کرد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ اخبار جدید، ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای با اشاره به پایش دروس دانشگاه و ایجاد رشته های پر متقاضی گفت: یکی از برنامه های مهم و اولویت دار دانشگاه فنی و حرفه ای اجرای طرح پایش دروس است که به طور مستمر انجام می گردد به طوری که رشته های تحصیلی که فاقد دانشجو بوده و آینده شغلی مناسبی را برای دانشجویان ایجاد نمی کردند را به رشته های کاربردی تغییر داده ایم.

* هیچ رشته تحصیلی در اجرای طرح پایش حذف نخواهدشد

وی اضافه کرد: این دانشگاه به هیچ رشته تحصیلی را در اجرای طرح پایش حذف نخواهدکرد و فقط رشته هایی که فاقد دانشجو هستند را تغییر می دهد تا نه تنها کاربردی شوند بلکه برای آینده دانشجویان ایجاد اشتغال کند.

* آموزش ما براساس سیستم آموزشی آموزش و پرورش است

صالحی عمران توضیح داد: تعداد رشته های باقی مانده که در طرح پایش قرار دارند تا سرانجام سال جاری اصلاح می شوند چراکه آموزش ما براساس سیستم آموزشی آموزش و پرورش است و از آنجایی که ما در این دانشگاه مقطع کاردانی پیوسته نیز داریم مطابق با رشته های هنرستان تغییر رشته های تحصیلی خود را انجام می دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "صالحی عمران: 90 واحد درسی از 107 رشته دانشگاه فنی و حرفه ای تغییر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صالحی عمران: 90 واحد درسی از 107 رشته دانشگاه فنی و حرفه ای تغییر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید