مجروح شدن مأمور منابع طبیعی لنده توسط قاچاقچیان چوب و زغال

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد از مجروح شدن مأمور منابع طبیعی شهرستان لنده توسط قاچاقچیان چوب و زغال خبر داد.

مجروح شدن مأمور منابع طبیعی لنده توسط قاچاقچیان چوب و زغال

غلام حسین حکمتیان اصل در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ اخبار جدید اظهارکرد: با توجه به گزارشات مردمی مبنی بر ایجاد کوره های زغالگیری در چند نقطه از منطقه آب بهاره شهرستان لنده نیروهای منابع طبیعی در کمتر زمان ممکن به منطقه اعزام شدند و پس از بین بردن این کوره ها در حین بازگشت، یکی از آن ها از سوی دو نفر با سر و صورت پوشیده مورد اصابت گلوله تفنگ کلاشنیکف قرار گرفت.

مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مهاجمان به سمت خودرو نیروهای منابع طبیعی حامل همکاران منابع طیبعی شهرستان لنده شلیک کردند که یکی از همکاران از ناحیه بازو مجروح شد.

حکمتیان اصل شرح داد: همکار مجروح به دلیل نزدیکی لنده به شهرستان بهبهان، مصدوم بلافاصله به این شهرستان منتقل شده که قرار است برای بیرون آوردن گلوله تحت عمل جراحی قرار گیرد که هم اکنون در اتاق عمل به سر می برد. حال عمومی این نیروی منابع طبیعی مطلوب گزارش شده است.

وی با بیان اینکه فرماندار شهرستان لنده در حال پیگیری این موضوع هستند، ادامه داد: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، رئیس و حراست سازمان جنگل ها، دادستان مرکز استان و معاونت پیشگیری از وقوع جرم استان کهگیلویه و بویراحمد را در جریان این موضوع قرار داده ایم.

مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد مراحل قانونی این موضوع در حال طی شدن است، مطرح نمود: مسئولان قضایی و استاندار استان تاکید بر شناسایی سریع عاملان این موضوع دارند که در صورت شناسایی متخلفین طبق قانون با آن ها به شدت برخورد می شود.

همچنین خدادوست موسوی، فرماندار شهرستان لنده نیز در تشریح جزئیات این حادثه به خبرنگار وبلاگ اخبار جدید گفت: ساعت 16 عصر روز یکشنبه 31 فروردین ماه 99 دو سه نفر از ماموران منابع طبیعی شهرستان برای امحاء کوره های زغالی به منطقه آب بهاره هم مرز با شهر تشان خوزستان اعزام شدند که از سوی متخلفان و قاچاقچیان زغال از پشت به ماموران شلیک کردند و یکی از ماموران منابع طبیعی شهرستان از ناحیه بازو مجروح شد و در بیمارستان شهر بهبهان استان خوزستان تحت مداواست.

وی افزود: عاملان تیراندازی متواری و تحت تعقیب هستند البته در این زمینه پرونده ای تشکیل شده که مراحل قانونی در حال طی شدن است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مجروح شدن مأمور منابع طبیعی لنده توسط قاچاقچیان چوب و زغال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجروح شدن مأمور منابع طبیعی لنده توسط قاچاقچیان چوب و زغال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید