مدیرعامل آمازون در 15 دقیقه 13.5 میلیارد دلار به ثروت خود افزود

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، ثروت جف بزوس مدیرعامل آمازون همیشه یکی از موارد مورد توجه رسانه ها است. ثروتی که این روزها رکورد افزایش را شکسته است. درواقع ثروت مدیرعامل آمازون ، جف بزوس ، در 15 دقیقه 5/13 میلیارد دلار افزایش یافت.

مدیرعامل آمازون در 15 دقیقه 13.5 میلیارد دلار به ثروت خود افزود

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، رشد سهام بزوس پس از آن رخ داد که قیمت سهام آمازون طی معاملات روز پنجشنبه در نیویورک 12٪ افزایش یافت و به 12000 دلار رسید.

بخش عمده ای از ثروت 116 میلیارد دلاری بزوس از سهام آمازون وی حاصل می گردد و سرمایه گذاری هایی مانند بلو اوریجین و روزنامه واشنگتن پست شامل سوددهی قابل توجهی است. افزایش ارزش سهام پس از یک سه ماهه درخشان برای آمازون رخ داد ، زیرا درآمدهای 87 میلیارد دلاری آمازون در ایالات متحده برای سه ماهه چهارم سال 2019 را نشان داد.

جف بزوس ممکن است تنها میلیاردر فوق العاده ثروتمند باشد که نتوانست در سال 2019 پیروز باشد، اما به نظر می رسد او در سال 2020 این کار را انجام می دهد. معاملات سهام آمازون با حدود 12٪ به 121 دلار افزایش یافت و به 2.100 دلار رسید.ارزش سهام وی باعث می گردد ارزش خالص ثروت فعلی وی در حدود 129 میلیارد دلار آمریکا باشد و او را بالاتر از بنیانگذار مایکروسافت بیل گیتس قرار دهد. این دو طی یک سال گذشته ثروتمندترین افراد دنیا بودند.

بزوس همیشه نشان داده که برای سرمایه گذاری های جنجالی آماده است. برای مثال او در پروژه های فضایی و مطبوعاتی سرمایه گذاری نموده است.

منبع: انتخاب

به "مدیرعامل آمازون در 15 دقیقه 13.5 میلیارد دلار به ثروت خود افزود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیرعامل آمازون در 15 دقیقه 13.5 میلیارد دلار به ثروت خود افزود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید