مراسم دهه کرامت در خراسان رضوی چگونه برگزار می گردد؟

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: اگر ستاد ملی کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی با برگزاری تجمعات موافقت کرد این آمادگی وجود دارد که برنامه های سال جاری در 25 نقطه با کیفیت مناسب و با حضور مردم برگزار گردد.

مراسم دهه کرامت در خراسان رضوی چگونه برگزار می گردد؟

به گزارش از ، محمد صادق براتی معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی در جلسه شورای برنامه ریزی و هماهنگی دهه کرامت استان، گفت: اصناف می توانند در دهه کرامت با مشارکت شهرداری مشهد چهره شهر را دگرگون نمایند و پیشنهاد شده که اصناف در این دهه امتیازاتی برای خرید های مردم در نظر بگیرند.

او اضافه کرد: ترویج فرهنگ مواسات و همدلی در دهه کرامت و ادامه راستا یاری به اقشار آسیب پذیر جامعه در دهه کرامت می تواند یکی دیگر از جلوه های زیبای ایثار و خدمت کریمانه باشد.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی ادامه داد: سیاست سال جاری در اجرای برنامه های دهه کرامت استفاده حداکثری از فضای مجازی است، اما اگر ستاد ملی کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی با برگزاری تجمعات موافقت کرد این آمادگی نیز وجود دارد که برنامه های سال جاری در 25 نقطه با کیفیت مناسب و با حضور مردم برگزار گردد.

براتی اعلام کرد: برنامه های دهه کرامت همچون سال های قبل در بقاع متبرکه و ستاد های شهرستانی برنامه ریزی شده و انشالله باشکوه هرچه بیشتر برگزار خواهد شد.

او توضیح داد: در اولین روز از دهه کرامت و نیز همزمان با روز میلاد امام رضا (ع) مراسم گلباران حرم مطهر رضوی همچون سال های قبل، اما در قالب دیگری انجام خواهد شد.

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی تاکید نمود: ترویج فرهنگ رضوی و توجه به صندلی برجسته علمی امام رضا (ع) در فراوریات فرهنگی سال جاری مورد توجه قرار گرفته است و امیدواریم ضمن فراوری محتوا های فاخر بتوانیم در انتشار آن در فضای مجازی پیروز عمل کنیم.

/ز.ق

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مراسم دهه کرامت در خراسان رضوی چگونه برگزار می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم دهه کرامت در خراسان رضوی چگونه برگزار می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید