واکنش کاربران به توهین همسر کیمیا علیزاده به او

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، پس از انتشار ویدئویی حاوی توهین زشت حامد معدنچی، همسر کیمیا علیزاده، به او کاربران فضای مجازی به این مسئله واکنش های مختلفی نشان دادند.

واکنش کاربران به توهین همسر کیمیا علیزاده به او

به گزارش خبرنگار ، دیروز کیمیا علیزاده به همراه همسر خود حامد معدنچی در کنفرانس مطبوعاتی مسابقات انتخابی تیم ملی آلمان برای توکیو 2020 حضور یافت. او در مصاحبه خود حرف های جنجالی از دلیل مهاجرت خود زد.

در این بین قسمتی از ویدئوی صحبت های وی در فضای مجازی منتشر شده است که در آن اتفاقی عجیب و غیرقابل باور می افتد. در این ویدئو مشاهده می کنید هنگامی که علیزاده در حال صحبت از اهداف خود و رسیدن به مقام های بیشتر و کسب مدال است همسر او که در کنارش نشسته و زیر لب می گوید ... نخور. این حرف بسیار زشت معدنچی باعث شد علیزاده سکوت نموده و دیگر حرفش را ادامه ندهد. ویدئوی توهین همسر علیزاده به وی را در ادامه مشاهده می کنید:

پخش شدن این ویدئو در فضای مجازی با واکنش های زیادی از سوی کاربران همراه بوده است. در میان واکنش های مختلف برخی از کاربران برای علیزاده ابراز تاسف کردند و او را قربانی مهاجرت و سیستم های پشت پرده دانستند. در ادامه این واکنش ها را مشاهده می کنید:

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "واکنش کاربران به توهین همسر کیمیا علیزاده به او" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش کاربران به توهین همسر کیمیا علیزاده به او"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید