واکنش کالدرون به شایعه کم کاری بازیکنان پرسپولیس

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، به گزارش خبرنگاران، تیم های فوتبال پرسپولیس و نساجی مازندران از ساعت 17:30 فردا شنبه در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

واکنش کالدرون به شایعه کم کاری بازیکنان پرسپولیس

گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس بعدازظهر امروز جمعه در نشست خبری حاضر شد و ضمن تشریح شرایط تیمش، به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد.

کالدرون گفت: در بازی فردا حتما باید پیروز شویم و بازیکنان هم این را می دانند. بازیکنان ما تمام تلاششان را برای کسب سه امتیاز به کار می گیرند.

خبرنگاری از سرمربی پرسپولیس درباره شایعه کم کاری بعضی از بازیکنان تیمش سئوال پرسید. کالدرون در واکنش تاکید کرد: بازیکنانی که در زمین هستند همیشه تلاش می کنند و به آنها بابت این روحیه تبریک می گویم. بازیکنانی هم که بازی نمی کنند مسلمان ناراحت هستند که این یک موضوع عادی است.

وی ادامه داد: اولویت ما باشگاه است. تمام بازیکنان تیم برای ما مهم هستند چون مسابقات زیادی در پیش داریم. بازیکنان هر فرصتی که به دست می آورند باید خودشان را نشان بدهند.

سرمربی پرسپولیس شرح داد: بازیکنان ما هواداران را دوست دارند و با تمام وجود تلاش کردند حتی زمانی که دریافتی نداشتند.

کالدرون در خصوص دلیل تغییر زمین تمرین امروز پرسپولیس یادآور شد: امروز شرایط آب و هوایی مناسب نبود و به خاطر آلودگی هوا تمرین خود را به چمن مصنوعی منتقل کردیم.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر جدایی جونیور براندائو مهاجم برزیلی پرسپولیس و لیست ورودی و خروجی این تیم در نیم فصل، گفت: لیگ قهرمانان آسیا هم از چند ماه دیگر آغاز می شود و باید آماده باشیم. مهاجم خارجی بزرگ می خواهیم و دیگر فرصت اشتباه نداریم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: هنوز فهرست مازاد تیم را هم مشخص نکرده ایم و الان این لیست را نداریم. فعلا جا برای جذب یک بازیکن خارجی خالی شده است.

کالدرون در پاسخ به سئوالی مبنی بر شرایط بشار رسن و احتمال بازی کردن این هافبک عراقی مقابل نساجی، گفت: فردا متوجه خواهید شد. اگر بازیکنی در زمین مصدوم شود شاید بشار رسن جای او را در ترکیب بگیرد!

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه بخشی از درصد قراردادش هفته آینده پرداخت خواهد شد، درباره شرایط علی علیپور مهاجم سرخپوشان گفت: علیپور باید احیا شود و تلاش می کنیم در بهترین شرایط قرار بگیرد. پرسپولیس به این مهاجم نیاز دارد و برای همین در جام حذفی یک نیمه به او استراحت دادیم.

خبرنگاری از کالدرون درباره انتقاداتی که به شکل بازی پرسپولیس و بازیکنان این تیم می شود و همچنین شایعات برکناری وی سئوال پرسید. سرمربی پرسپولیس در واکنش گفت: این بحث را که یک مربی ممکن است هفته بعد در تیمش باشد یا نباشد، خبرنگاران مطرح می کنند. من به همه صحبت ها احترام می گذارم و قوانین حرفه ای فوتبال را می دانم.

وی تاکید کرد: مربی مسئول اتفاقات فنی است ولی نظرات و آنالیزها باید مطابقات داشته باشد. ما در دو بازی اخیر 36 بار شوت زده ایم و هیچ تیمی در ایران نمی تواند 19 شوت بزند. تفاوت ما با دیگر تیم ها همین است که ما شوت زیاد می زنیم ولی آنها گل بیشتری می زنند.

سرمربی پرسپولیس شرح داد: ما داریم خوب کار می کنیم ولی هنوز به چیزی که مد نظر دارم، نرسیده ایم. پرسپولیس باشگاه بزرگی است و انتظارات هم از تیم زیاد است در حالی که وقتی بدون بازیکن خارجی و مهاجم گلزن باز می کنیم باید توقعات کمتر باشند. پرسپولیس با بازیکن خارجی گلزن می تواند در لیگ با همه تیم ها مقابله کند.

کالدرون در واکنش به عدم استفاده از بشار رسن خطاب به خبرنگاران گفت: از شما می خواهم وقتی صحبتی را مطرح می کنید، اندکی فکر کنید. شانه بشار رسن ابتدای فصل آسیب دیده بود. بشار رسن مقابل شهر خودرو 80 دقیقه بازی کرد و سپس به تیم ملی عراق رفت. او اینبار هم مثل دفعه قبل دیر برگشت. آیا این تقصیر من است که او دیر به ایران می آید؟

منبع: خبرگزاری مهر

به "واکنش کالدرون به شایعه کم کاری بازیکنان پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش کالدرون به شایعه کم کاری بازیکنان پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید