اتحادیه جهانی 2 تاریخ را به فدراسیون کشتی گفت

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، اتحادیه جهانی کشتی با ارسال پیامی به فدراسیون کشتی، 2 تاریخ را برای برگزاری رقابت های گزینشی المپیک در قاره آسیا گفت.

اتحادیه جهانی 2 تاریخ را به فدراسیون کشتی گفت

به گزارش وبلاگ اخبار جدید و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در پی تماس های مستمر فدراسیون کشتی با اتحادیه جهانی کشتی مبنی بر مشخص شدن زمان و مکان جدید رقابت های کشتی گزینشی المپیک در قاره آسیا این اتحادیه، ساعتی پیش پاسخ فدراسیون کشتی را داد.

بر این اساس اتحادیه جهانی اظهار داشت با تماس هایی که با کشورهای دیگر برقرار کرده ایم قرار است در چند روز آینده اعلام آمادگی خودشان را برای برگزاری مسابقات گزینشی در قاره آسیا در تاریخ های 15 لغایت 17 فروردین و یا 23 لغایت 25 فروردین ماه سال 99 اعلام کنند.

اتحادیه جهانی کشتی هنوز نام کشور میزبان را اعلام نکرده است اما اظهار داشت با توجه به اینکه تورنمنت های ورزشی دیگر در کشور مدنظر برای برگزاری رقابت های گزینشی برگزار می شود، به احتمال زیاد بتوانیم این رقابت ها را نیز در آنجا برگزار کنیم و در این لحظه پیشنهاد ما این است که بر سلامت ورزشکاران و دیگر شرکت کنندگان خود در این مسابقه، نظارت داشته باشید.

مسئولان این اتحادیه همچنین تأکید کرده اند، در حال حاضر نمی دانیم ولی ممکن است برخی کشورها گواهی رسمی درخواست کنند که تایید کند به عنوان مثال ورزشکاران و سایر شرکت کنندگان در چندین نوبت علائمی از کرونا نداشته اند و آمادگی لازم برای این موضوع می تواند مفید باشد.

لازم به ذکر است فدراسیون کشتی در دو نوبت اقدام به برگزاری اردوهای تیم های ملی کرده است که این اردوها با توجه به مصوبات ستاد عالی مقابله با ویروس کرونا، لغو شده است. مسئولان فدراسیون کشتی با توجه به موارد اعلامی از سوی اتحادیه جهانی، رایزنی ها را با مسئولان کمیته ملی المپیک در مورد برگزاری اردوهای تیم های ملی انجام داده اند، تا مکانی را به صورت قرنطینه شده برای برگزاری تمرینات آماده سازی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی به جهت حضور در رقابت های گزینشی در نظر بگیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اتحادیه جهانی 2 تاریخ را به فدراسیون کشتی گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتحادیه جهانی 2 تاریخ را به فدراسیون کشتی گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید