ارائه کارت موقت زیارتی به زائران اربعین

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، خبرنگاران آنلاین:فرمانده نیروی انتظامی کشور از ارائه کارت موقت زیارتی به زائران اطلاع داد.

ارائه کارت موقت زیارتی به زائران اربعین

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در حاشیه بازدید از هجدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پلیسی و ایمنی در جمع وبلاگ اخبار جدید اظهار کرد: هجدهمین نمایشگاه لوازم و تجهیزات افتتاح شد. 312 غرفه در این نمایشگاه با حضور نماینده 21کشور فعالیت دارند.

فرمانده انتظامی کشور با بیان این که رشد خوبی را سال جاری در زمینه تجهیزات و فناوری ها داریم؛ اضافه کرد: نیروی انتظامی با اقتضا و فناوری روز ماموریت های خود را به خوبی انجام می دهد و به سمت هوشمندسازی در حال حرکتیم که زیرساخت های آن در حال اجرا است و امیدواریم تا سه سال آینده به آن برسیم، اما این امر نیازمند اعتبارات لازم و حمایت های معنوی است و نتیجه آن امنیت و آرامش بیشتر است.

او درباره داخلی یا خارجی بودن تجهیزات گفت: بیش از 90درصد تجهیزات در اختیار همکاران بومی است.

سردار اشتری درباره رونمایی از دستاوردهای جدید نیز گفت: در هفته نیروی انتظامی از تجهیزات جدیدی که از طریق جوانان و همکاران فراوری شده رونمایی می کنیم که بخشی از آن در نمایشگاه ارئه شده است.

فرمانده نیروی انتظامی درخصوص هزینه برگزاری نمایشگاه نیز اظهار کرد: نمایشگاه با مشارکت است و فشاری بر نیروی انتظامی ندارد.

اشتری درباره تمهیدات نیروی انتظامی برای مراسم اربعین گفت: 30هزار نفر در مرزهای چهارگانه مستقر شده اند. به دلیل تراکم و مراجعه زیاد به مرکز گذرنامه، کارت موقت زیارتی که به تایید مسئولان وزارت امور خارجه و وزارت کشور عراق رسیده را آماده خواهیم کرد تا تسریع بیشتری داشته باشیم.

او درباره موافقت مسئولان عراقی با به کارگیری کارت موقت زیارتی گفت: تفاهم نامه قبلا امضاء شده و طرف عراقی آن را تایید نموده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "ارائه کارت موقت زیارتی به زائران اربعین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارائه کارت موقت زیارتی به زائران اربعین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید