اپل از سال 2021 دو بار در سال آیفون های جدید را معرفی خواهد نمود

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، یکی از تحلیلگران شرکت J.P. Morgan پیش بینی نموده که اپل از سال 2021 رویکرد خود برای ارائه آیفون را تغییر می دهد. طبق این پیش بینی، از این سال اپل در دو تاریخ مختلف آیفون های موردنظر خود را معرفی خواهد نمود. طی سال های گذشته، معمولا اواخر تابستان شاهد رونمایی از آیفون های جدید بوده ایم.

اپل از سال 2021 دو بار در سال آیفون های جدید را معرفی خواهد نمود

در گزارش خبرگزاری CNBC آمده که این تغییر در استراتژی به اپل اجازه می دهد که با قراردادن فاصله 6 ماهه بین معرفی آیفون ها، بتواند انعطاف پذیری بیشتری نشان بدهد و با محصولات شرکت های دیگری که طی سال معرفی می شوند رقابت بهتری داشته باشد.

شرکت هایی مانند هواوی و سامسونگ از سال ها قبل چنین رویکردی را اتخاذ نموده اند و در هر سال از دو خانواده پرچم دار اصلی رونمایی می نمایند. برخلاف این شرکت ها، اپل هر ساله فقط یک بار دست به معرفی گوشی ها می زند و از آنجایی که این شرکت گوشی های مقرون به صرفه نمی فروشد، همین آیفون های پرچم دار تنها منبع درآمد بخش موبایل شرکت اپل هستند.

به غیر از این موضوع، همین تحلیلگر پیش بینی نموده که در سال 2020 شاهد معرفی 4 آیفون خواهیم بود که تمام آن ها از نمایشگر اولد بهره می برند و از اینترنت 5G پشتیبانی می نمایند. ضمناً این فرد خاطرنشان نموده بعضی از این مدل ها احتمالا با فناوری امواج میلی متری که مربوط به شبکه های 5G است، سازگار نخواهند بود.

ظاهرا در سال 2020 شاهد دو اندازه جدید برای آیفون خواهیم بود و این یعنی به غیر از آیفون 6.1 اینچی، باید انتظار عرضه آیفون 5.4 اینچی و 6.7 اینچی را هم داشته باشیم. طبق پیش بینی این تحلیلگر، در این سال دو آیفون پرچم دار و دو آیفون نسبتا ضعیف تر عرضه می گردد. دو مدل پرچم دار ظاهرا از فناوری امواج میلی متری شبکه های 5G و دوربین سه گانه و سنسور سه بعدی بهره می برند. ولی دو مدل ارزان تر مجهز به دوربین دوگانه فاقد سنسور سه بعدی خواهند بود و فقط از فرکانس های زیر 6 گیگاهرتز شبکه های 5G پشتیبانی می نمایند.

منبع: GSM Arena

منبع: دیجیکالا مگ

به "اپل از سال 2021 دو بار در سال آیفون های جدید را معرفی خواهد نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اپل از سال 2021 دو بار در سال آیفون های جدید را معرفی خواهد نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید