ایران با تاجیکستان و افغانستان همگروه شد

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، با انجام قرعه کشی مرحله مقدماتی رقابت های جام ملت های فوتسال آسیا 2018، رقبای تیم ملی ایران معین شدند.

ایران با تاجیکستان و افغانستان همگروه شد

به گزارش وبلاگ اخبار جدید و به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) قرعه کشی مرحله مقدماتی رقابت های جام ملت های فوتسال آسیا امروز (پنجشنبه) در شهر کوالالامپور مالزی برگزار شد که طبق آن تیم ملی ایران در گروه دوم منطقه مرکز و جنوب قاره کهن که سه تیم دارد با تیم های تاجیکستان و افغانستان همگروه شد.

قرعه کشی اجرا شده که تیم های فوتسال قاره کهن را بر اساس موقعیت جغرافیایی شان در چهار منطقه شرق، اقیانوسیه، مرکزی و جنوب و همچنین غرب آسیا تقسیم کرده، بر اساس سیدبندی این تیم با توجه به جایگاه های شان در مسابقات قهرمانی 2016 ازبکستان در سال 2016 اجرا شده است.

بازی های مرحله مقدماتی جام ملت های فوتسال آسیا در منطقه مرکزی و جنوب که ایران هم در آن واقع شده است از تاریخ 13 اکتبر (21 مهر) تا 22 اکتبر (30 مهر) برگزار می شوند.

مرحله نهایی جام ملت های فوتسال آسیا از تاریخ ششم فوریه سال 2018 (17 بهمن 96) تا 18 فوریه (29 بهمن 96) به حضور 16 تیم برگزار می شود.

گروه های مرحله مقدماتی جام ملت های آسیای 2018 به شرح زیر است:

منطقه شرق

گروه یک: ژاپن، چین تایپه، ماکائو و مغولستان

گروه دو: چین، کره جنوبی و هنگ کنگ

منطقه جنوب و مرکزی

گروه یک: ازبکستان، قرقیزستان، ترکمنستان و نپال

گروه دو: ایران، تاجیکستان، افغانستان

منطقه غرب

گروه یک: عراق، عربستان سعودی، امارات، بحرین

گروه دو: قطر، لبنان، اردن و سوریه

تیم های اول و دوم هر یک از این گروه ها با چهار تیم از منطقه اقیانوسیه به مرحله نهایی جام ملت های فوتسال آسیا در سال 2018 شرکت خواهند کرد.

منبع: تسنیم

به "ایران با تاجیکستان و افغانستان همگروه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایران با تاجیکستان و افغانستان همگروه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید