تخفیف ویژه اسنپ و اسنپ دکتر برای افراد دارای اتیسم

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، اسنپ با همکاری انجمن اتیسم ایران تسهیلات ویژه ای برای حمل و نقل و مشاوره آنلاین پزشکی افراد دارای اتیسم در نظر گرفته است.

تخفیف ویژه اسنپ و اسنپ دکتر برای افراد دارای اتیسم

آنطور که روابط عمومی اسنپ می گوید در ماه آگاهی بخشی درباره اتیسم، اسنپ 20درصد تخفیف ویژه درخواست خودرو (تا سقف 6 هزار تومان) برای 100 سفر در اختیار افراد دارای اتیسم و خانواده های آن ها قرار داده است، تا بتوانند راحت تر تردد نمایند. این کد که تا خاتمه شهریور 1400 اعتبار دارد، در اختیار افرادی که توسط انجمن اتیسم به اسنپ معرفی می شوند قرار می گیرد. همچنین 35 هزار تومان تخفیف مشاوره آنلاین پزشکی و روانشناسی هم توسط اسنپ دکتر برای این افراد در نظر گرفته شده است.

آشنایی با اتیسم

اتیسم یک اختلال عصبی رشدی است که بر نحوه تعامل فرد با دیگران و یادگیری او تاثیر دارد. این اختلال که در سال های اولیه رشد نمایان می گردد فرد را در تعاملات اجتماعی خود دچار مشکلاتی می نماید. دنیای افراد دارای اتیسم با دنیای دیگران متفاوت است و بعضی از آن ها نسبت به صدا، نور و بو حساس هستند و تغییرات در این عوامل می تواند برای آن ها آزاردهنده باشد. با وجود اینکه اتیسم درمان قطعی ندارد، اما شناخت علائم اولیه این اختلال می تواند بر کیفیت زندگی بچه ها در سال های آینده تاثیرگذار باشد. به همین دلیل، اطلاع رسانی درباره این اختلال اهمیت زیادی دارد.

یک قدم برای درک این دنیای متفاوت

حمل و نقل یکی از چالش های اساسی افراد دارای اتیسم است؛ بسیاری از این بچه ها نمی توانند از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نمایند و بعضی از بزرگسالان دارای اتیسم نمی توانند رانندگی نمایند. اسنپ به عنوان اولین حامی حمل و نقل اتیسم از دو سال پیش اقداماتی را برای فرهنگ سازی و افزایش آگاهی جامعه درباره این اختلال شروع نموده است. کمپین دنیای متفاوت من اولین اقدام در جهت این آگاهی بخشی بود که سال جاری هم همزمان با ماه اطلاع رسانی جهانی درباره اتیسم ادامه دارد. روابط عمومی اسنپ در این باره گفت: اسنپ به عنوان سامانه حمل و نقل دوستدار اتیسم در ایران کوشش دارد با اطلاع رسانی گسترده درباره این اختلال کاربران خود را یک قدم به شناخت دنیای متفاوت این افراد نزدیک تر کند. مسئولیت اجتماعی ماست که برای دسترسی همه افراد جامعه به حمل و نقل مناسب کوشش کنیم و تخفیف ویژه افراد دارای اتیسم یک گام کوچک در این جهت است.

همان طور که اشاره شد تعامل برقرار کردن با دیگران می تواند برای افراد دارای اتیسم سخت باشد. اسنپ دکتر نیز با ارائه تخفیف ویژه مشاوره پزشکی و روانشناسی کوشش دارد افراد دارای اتیسم را در جهت کسب توانایی ها و مهارت هایشان حمایت کند. همچنین این تخفیف در دوران کرونا گامی در جهت تسهیل دسترسی به خدمات پزشکی این افراد در روزهای قرنطینه است. اسنپ علاوه بر اختصاص تخفیف ویژه برای افراد دارای اتیسم با استفاده از شبکه های اجتماعی خود کوشش می نماید تا کاربران مسافر و راننده را با دنیای متفاوت افراد دارای اتیسم آشنا کند و روش های تعامل مناسب را در برخورد با این افراد به کاربرانش آموزش دهد.

منبع: جام جم آنلاین

به "تخفیف ویژه اسنپ و اسنپ دکتر برای افراد دارای اتیسم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخفیف ویژه اسنپ و اسنپ دکتر برای افراد دارای اتیسم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید