جلالی: روی بی تجربگی به شهرخودرو باختیم

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان پس از شکست برابر شهرخودرو گفت: به حریف موقعیت ندادیم اما روی یک اشتباه یک گل به آن تقدیم کردیم.

جلالی: روی بی تجربگی به شهرخودرو باختیم

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، تیم فوتبال گل گهر سیرجان در دیداری معوقه از هفته هشتم لیگ برتر فوتبال، امروز (آدینه) مهمان شهرخودرو بود و با یک گل باخت. مجید جلالی، سرمربی این تیم در نشست خبری بعد از بازی گفت: به خاطر تیم خوبی که مشهدی ها دارند، تبریک می گویم . ما تیم پانزدهم جدولیم و با صدرنشین، خوب بازی کردیم. فقط مهدی رحمتی می توانست ما را از برد محروم کند. چهار، پنج موقعیت صد درصد داشتیم و هیچ موقعیتی به حریف ندادیم اما روی اشتباه به حریف گل را تقدیم کردیم.

جلالی توضیح داد: دیدید که خوب بازی را کنترل کردیم. بازیکنانم فداکارانه زحمت کشیدند و متاسفانه روی بی تجربگی باختیم. از آنچه بازیکنانم انجام دادند، سپاسگزارم. بعضی با وجود گرفتگی عضله، کوشش کردند و حتی بازیکنی را از جوانان گل گهر بازی دادیم.

سرمربی گل گهر گفت: شرایط ما واقعا سخت است، با بدنه پایینی لیگ چهار امتیاز فاصله داریم و جبران آن سخت است. هدف ما، تقلیل این فاصله به یک یا دو امتیاز تا انتها نیم فصل است تا امیدوار باشیم در نیم فصل دوم صاحب موقعیت بهتری شویم. امروز بازیکنانم سنجیده بازی کردند، کوچک ترین موقعیتی به حریف ندادیم و افسوس بزرگی این مسابقه برای ما داشت که باختیم. برای ادامه باید ببینیم چه در دستمان داریم. علایق ما مهم نیست، باید سعی کنیم و ببینیم چه داریم.

وی اضافه کرد: امروز بهترین بازی را انجام دادیم . موقعیت خلق کردیم و جنگیدیم اما به نتیجه مطلوب نرسیدیم. موقعیت های بهنام و رنجبری باید گل می شد. دلیلی ندارد که امیدوار نباشیم.

جلالی در مورد همکاری با مجتبی جباری هم گفت: در این خصوص صحبتی نداشتیم و اطلاعی ندارم .

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جلالی: روی بی تجربگی به شهرخودرو باختیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جلالی: روی بی تجربگی به شهرخودرو باختیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید