درخواست فاتح تریم برای جذب بازیکن ایران، جهانبخش:میخواهم بازی کنم

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، فصل 2019 - 2020 برای علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال ایران به خوبی پیش نرفت. این بازیکن که دومین فصل حضورش در برایتون انگلیس را تجربه می کرد، در اغلب مسابقات حتی در لیست 18 نفره بازیکنان تیم برایتون قرار نداشت. این در حالی بود که جهانبخش به گفته مسئولان باشگاه و حتی سرمربی برایتون عملکرد بسیار خوبی در تمرینات داشت و حتی در مسابقاتی که فرصت حضور در زمین پیدا کرد از جمله ملاقات با چلسی، شگفتی ساز شد.

درخواست فاتح تریم برای جذب بازیکن ایران، جهانبخش:میخواهم بازی کنم

گراهام پاتر سرمربی برایتون در یکی از آخرین مصاحبه های خود اظهار داشت که جهانبخش مثل هر بازیکن دیگری دوست دارد بیشتر بازی کند و به همین خاطر از نیمکت نشینی در برایتون احساس ناامیدی می نماید.

این اتفاقات باعث شده تا از همین حالا برآورد ها برای سرنوشت علیرضا جهانبخش بالا بگیرد. در روزهای گذشته رسانه های هلند گزارش دادند باشگاه های آیندهون و آژاکس خواستار به خدمت دریافت جهانبخش هستند؛ بازیکنی که در تیم آلمار هلند خوش درخشیده و حتی عنوان آقای گلی این کشور را کسب نموده بود.

روز گذشته هم چند رسانه ترکیه خبر دادند باشگاه فنرباغچه جهانبخش را برای تقویت خط حمله خود برای فصل بعد زیر نظر دارد.

از سوی دیگر امروز سایت فوتو اسپور ترکیه مدعی شد فاتح تریم سرمربی سرشناس تیم فوتبال گالاتاسرای از مسئولان این باشگاه درخواست نموده زمینه جذب جهانبخش را فراهم نمایند.

گالاتاسرای قبلا تجربه جذب بازیکن از برایتون انگیس را داشت و فلورین آندون را به صورت قرضی از این تیم انگلیسی به خدمت گرفته بود با این حال مصدومیت فلورین باعث شد تا فاتح تریم سراغ بازیکن ایرانی برایتون برود.

فوتو اسپور اظهار داشت زمانی که برایتون تاکید نموده قصد قرض دادن جهانبخش را ندارد و این بازیکن را به صورت قطعی به فروش می رساند، مذاکرات برای جذب او متوقف شده است.

فوتو اسپور در گزارش خود آورده است: جهانبخش با مارک اوورماس (مدیر تیم فوتبال آژاکس) ملاقات داشته و برای بازگشت به هلند چراغ سبز نشان داده است.

این سایت ترکیه ای در ادامه اظهارات علیرضا جهانبخش را ذکر نموده است: حضور در لیگ برتر انگلیس احساس بسیار خوبی است اما من می خواهم همواره بازی کنم. از مارک بابت دعوتم به هلند تشکر می کنم.

با این حال باشگاه برایتون اظهار داشت که هنوز هیچ توافقی با تیم آژاکس برای انتقال جهانبخش صورت نگرفته است. گزارش شده است که برایتون مبلغ 12 میلیون یورو برای فروش جهانبخش معین نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "درخواست فاتح تریم برای جذب بازیکن ایران، جهانبخش:میخواهم بازی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست فاتح تریم برای جذب بازیکن ایران، جهانبخش:میخواهم بازی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید