کرونا، تدابیر پیشگیرانه جدید در اردن، شناسایی حدود 600 بیمار جدید در لبنان

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، منابع خبری از افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در لبنان و تصمیمات جدید دولت اردن برای مقابله با شیوع این ویروس خبر دادند.

کرونا، تدابیر پیشگیرانه جدید در اردن، شناسایی حدود 600 بیمار جدید در لبنان

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ اخبار جدید به نقل از خبرگزاری رسمی لبنان، طی 24 ساعت گذشته، 598 بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده است، طی این مدت، 6 مبتلای دیگر جان خود را از دست دادند.

وزارت بهداشت لبنان در گزارش روزانه خود در روز چهارشنبه اعلام نمود طی 24 ساعت اخیر، 598 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در کشور شناسایی شده و 6 نفر هم جان باختند.

بر اساس این گزارش، با ثبت موارد جدید ابتلا به کرونا، آمار کل مبتلایان به 18 هزار و 365 نفر رسیده است. همچنین با جان باختن 6 مبتلای دیگر آمار کل جان باختگان هم تا روز چهارشنبه به 177 نفر رسیده است.

تدابیر پیشگیرانه جدید در اردن

امجد العضایله وزیر اطلاع رسانی و ارتباطات اردن روز چهارشنبه از منع آمد و شد در استانهای امان(پایتخت) و الزرقا ء در روز آدینه در چارچوب مقابله با ویروس کرونا اطلاع داد.

بر اساس گزارش رسانه های اردنی، العضایله اضافه نمود ساعات منع آمد و شد کامل در این دو استان از ساعت 23 پنجشنبه به مدت 24 ساعت شروع خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کرونا، تدابیر پیشگیرانه جدید در اردن، شناسایی حدود 600 بیمار جدید در لبنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا، تدابیر پیشگیرانه جدید در اردن، شناسایی حدود 600 بیمار جدید در لبنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید