المعلم: 2020 سال پایان بحران سوریه نخواهد بود

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، وزیر خارجه سوریه گفت، از آنجایی که توطئه ها هنوز ادامه دارند بحران سوریه در سال 2020 تمام نخواهد شد.

المعلم: 2020 سال پایان بحران سوریه نخواهد بود

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ اخبار جدید، ولید المعلم وزیر خارجه سوریه اعلام نمود، 2020 سال پابان بحران سوریه نخواهد بود، زیرا توطئه هنوز تمام نشده است.

وی در گفت وگویی با خبرگزاری روسی اسپوتنیک گفت: هماهنگی و همکاری با روسیه در زمینه سیاسی در بالاترین سطوح است و در زمینه اقتصادی شامل امضای پروتکلی با پروژه های استراتژیک است که برنامه بازسازی سوریه در آن واقع شده است و در راستای منافع ملت سوریه است. شرکت های روسی بسیاری علاقه مند به سرمایه گذاری در این طرح ها هستند و به همین دلیل این پروتکل، ساختن آینده است.

وزیر خارجه سوریه سپس به مرحله جدید روابط این کشور با روسیه که لاوروف درباره آن صحبت کرده بود، گریز زد و گفت: این مرحله، ارتقا از همکاری اقتصادی به همکاری سیاسی است.

المعلم درباره قانون جدید آمریکا موسوم به قیصر علیه سوریه و متحدانش گفت: ما به هر چیزی که آمریکا صادر می کند توجهی نمی کنیم، زیرا کشوری است که از آغاز بحران، علیه سوریه توطئه کرد؛ هر چه میخواهند انجام دهند ما هم کار هایی که خواست ملتمان است انجام خواهیم داد.

وی درباره پیشروی ارتش سوریه و محاصره پست دیدبانی نظامیان ترکیه در ادلب گفت: متاسفانه سران ترکیه هر وقت حس می کنند که عناصر تروریستی آن ها در ادلب شکست خورده اند برای دستیابی به آتش بس به مسکو رجوع می کنند.

کمیته مشترک روسیه و سوریه امروز نشستی به ریاست یوری بوریسوف معاون نخست وزیر و مشارکت ولید المعلم در مسکو برگزار کرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "المعلم: 2020 سال پایان بحران سوریه نخواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "المعلم: 2020 سال پایان بحران سوریه نخواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید