بختیاری زاده: تیم ملی تحت تاثیر شرایط سیاسی عراق قرار نگیرد

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، سهراب بختیاری زاده در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: پیش از بازی با بحرین هم هشدارهای لازم را داده بودیم و الان هم می گویم بازی با عراق از دیدار با بحرین سخت تر است که راحت تر نیست. حتی انجام این بازی در کشور ثالث هم کمکی به روان شدن آن نمی کند.

بختیاری زاده: تیم ملی تحت تاثیر شرایط سیاسی عراق قرار نگیرد

مدافع پیشین تیم ملی گفت: وقتی تیمی تهاجمی بازی می نماید، طبیعی است که خط دفاعی از دروازه فاصله می گیرد و در این مواقع تیم هایی مثل بحرین و عراق فرصت خوبی پیدا می نمایند تا در یک سوم دفاعی ما صاحب موقعیت شوند.

بختیاری زاده تاکید نمود: امامهم تر از مسائل فنی، مسائل حاشیه ای و روانی حاکم بر بازی است. عراق درگیر مسائل داخلی و سیاسی است و ملی پوشان ما نباید اجازه دهند این بازی تحت تاثیر مسائل و درگیری های داخلی عراق قرار گیرد.

ملی پوش سابق کشورمان توضیح داد: این یک بازی فوتبال است نه یک جنگ بین دو کشور و اگر حاشیه بر روح فوتبال حاکم گردد، قطع به یقین تیمی که متضرر خواهد شد تیم ما می باشد، چون از نظر فوتبالی نسبت به عراق برتر هستیم و حاشیه به آنها یاری می نماید.

وی خاطرنشان ساخت: ما احتیاج مبرم به این پیروزی داریم چون شکست مقابل بحرین کار صعود را قدری مشکل کرد و عدم پیروزی مقابل عراق می تواند یک چالش جدی برای صعود تیم ایران درست کند. لذا ملی پوشان ما باید با تما قدرت به این دیدار بروند.

پیشکسوت فوتبال ایران در مورد لیست دعوت شده از سوی ویلموتس برای دیدار با عراق گفت: هیچ لیست تیم ملی در هیچ کجای جهان اعلام نمی گردد، مگر آن که مخالفات و موافقانی داشته باشد. همواره هستند منتقدانی که به لیست های تیم ملی ایراداتی وارد می نمایند. اما یادمان باشد که حرف اول و آخر را شخص سرمربی در اعلام هر لیستی می زند و باید به آن آن احترام گذاشت.

بختیاری زاده در مورد حاشیه های اقتصادی که برای ویلموتس پیش آمد بیان داشت: حتما ویلموتس با آگاهی از شرایط ایران و مسائل در پرداخت های اقتصادی این مسئولیت را پذیرفته و با آن کنار آمده است. ضمن این که به نظر من ویلموتس یک مربی بسیار حرفه ای است و قطعا مسائل اقتصادی که پیش روی او می باشد در روند تیم ملی ما تاثیر گذار نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بختیاری زاده: تیم ملی تحت تاثیر شرایط سیاسی عراق قرار نگیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بختیاری زاده: تیم ملی تحت تاثیر شرایط سیاسی عراق قرار نگیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید