سامسونگ برنده بهترین نوآوری در حوزه وای فای شد

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، اتحادیه (Wireless Broadband WBA) در مراسم سالانه جوایز خود، جایزه بهترین نوآوری در حوزه وای فای را به شرکت سامسونگ اعطا کرد.

سامسونگ برنده بهترین نوآوری در حوزه وای فای شد

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، بنا بر اعلام سامسونگ، این جایزه به دلیل استفاده از وای فای هوشمند و نوآوری های وای فای 6 به گوشی گلکسی S10 سامسونگ داده شد و به این ترتیب این محصول سامسونگ به اولین گوشی هوشمندی تبدیل شد که تاکنون این جایزه را برده است.

وای فای هوشمند گلکسی S10 از یادگیری ماشین برای اطمینان از هوشمند و امن بودن اتصال های وای فای کاربر استفاده می کند. این نوآوری به گوشی امکان می دهد تا وقتی کاربر وارد فضایی می شود که اتصالات وای فای آنها ناپایدار است، بصورت اتوماتیک به اتصال LTE سوئیچ کرده و به این ترتیب از اختلال در اتصال به شبکه جلوگیری کند.

علاوه بر این وای فای هوشمند باعث می شود تا دستگاه فورا ضعیف بودن سیگنال وای فای را در مکان هایی مانند آسانسور تشخیص داده و خیلی سریع تر به اتصال LTE منتقل شود. حتی در صورت اتصال به یک شبکه جدید، وای فای هوشمند روی دستگاه می تواند الگوی ترافیک را تحلیل کرده و در صورت مشکوک بودن شبکه، کاربران آن را شناسایی کرده و در نتیجه مانع حملات فیشینگ یا بدافزارها شود.

استفاده از وای فای 6 روی گلکسی S10 سامسونگ، شرایط را برای ورود به نسل آینده فناوری ها فراهم کرده و سرعت دانلود یا آپلود را تا 20 درصد در مقایسه با نسل های قبلی وای فای افزایش می دهد. معمولا وقتی در مکان های شلوغ هستیم، سیگنال وای فای کند و ناپایدار می شود. اما در صورت استفاده از اتصال نسل 6 وای فای، سرعت و پایداری اتصال کاربر به شبکه در چنین مکان هایی تا چهاربرابر بیشتر می شود. جالب آن که این افزایش سرعت و پایداری نه تنها باعث افزایش مصرف باتری نمی شود بلکه حتی مصرف آن را کمتر هم می کند و به این ترتیب کاربر می تواند باتری خود را برای کارهای دیگر ذخیره کند.

جوایز صنعت WBA در هفت سال گذشته به برجسته ترین تحولات در حوزه اکوسیستم وای فای بصورت جهانی اعطا شده است. مواردی مانند نوآوری های استثنایی در شبکه های بی سیم، شهرهای هوشمند و کاربردهای بی سیم و از راه دور در اهدای این جوایز مدنظر قرار می گیرد. هدف از این جوایز هم شناسایی و تشویق و توسعه فعالیت های پیروز در این حوزه است.

در بخش بهترین نوآوری وای فای به شرکت های فناوری و اپراتوری پرداخته می شود که راهکارهایی برای کاربر نهایی ایجاد کرده و نوآوری ها و ابداعاتی در حوزه وای فای مستحق دریافت جایزه شناخته می شود که امکان حمایت امن و راحت از کاربر و یا تعاملات بیشتر کاربر را فراهم کند.

جانگ مو چوی، مدیر بخش تحقیق و توسعه یکپارچه سامسونگ درباره دریافت این جایزه می گوید سامسونگ مفتخر است که نوآوری هایش در حوزه وای فای به این شکل تقدیر می شود. این شرکت روی فعال کردن این توانایی های وای فای روی گوشی های خود تلاش خواهد کرد تا همه کاربران بتوانند هرچه سریع تر از این بهبود عملکرد بهره مند شوند. یک نمونه از این تلاش ها دریافت تاییدیه WiFi CERTIFIED 6 برای سری گلکسی نوت 10 بود. به این ترتیب این سری از محصولات گلکسی هم در کنار گلکسی S10 توانست به وای فای 6 مجهز شود. سامسونگ مشتاق است که از این اتصال سریع تر و هوشمندتر وای فای به عنوان بنیانی برای افزایش راحتی عملکرد کاربران استفاده کند.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سامسونگ برنده بهترین نوآوری در حوزه وای فای شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامسونگ برنده بهترین نوآوری در حوزه وای فای شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید