فدراسیون فوتبال: برزیل یک و نیم میلیون دلار پول می خواست، در خصوص قرارداد ویلموتس بعد از بازی با عراق شفاف سازی می کنیم

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، بازی بسیاری سختی خواهد بود؛ همیشه عراق رقیب سرسختی برای ما بوده است، اما ما هم 8 سال است در رنکینگ، تیم اول آسیا هستیم. بازی سختی است که امیدواریم بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم و در ادامه جهت پیروز باشیم.

فدراسیون فوتبال: برزیل یک و نیم میلیون دلار پول می خواست، در خصوص قرارداد ویلموتس بعد از بازی با عراق شفاف سازی می کنیم

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: برزیل برای برگزاری ملاقات محبت آمیز با ایران یک و نیم میلیون دلار پول می خواست .

به گزارش فارس، هادی شکوری در حاشیه کنفرانس فوتبال کلینیک گفت: سومین دوره فوتبال کلینیک است که برگزار می گردد و ایران میزبان این دوره خوب است؛ امیدوارم بتوانیم پیوند خوبی را بین دانشگاه ها و فدراسیون فوتبال برقرار کنیم.

وی درباره ملاقات تیم ملی فوتبال مقابل عراق گفت: فردا ملاقات حساسی با عراق داریم که از تمام مردم و اهالی رسانه ها می خواهیم در این مدت باقیمانده از تیم ملی حمایت نمایند. این حمایت و انرژی مثبتی که از سمت مردم به تیم ملی ارسال می گردد می تواند تاثیرگذار باشد.

شکوری ادامه داد: بازی بسیاری سختی خواهد بود؛ همیشه عراق رقیب سرسختی برای ما بوده است، اما ما هم 8 سال است در رنکینگ، تیم اول آسیا هستیم. بازی سختی است که امیدواریم بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم و در ادامه راستا پیروز باشیم.

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره اخبار رسانه های بلژیکی مبنی بر تهدید ویلموتس به فسخ قراردادش و ادامه همکاری بعد از دریافت پولش گفت: ان شالله شفاف سازی می گردد، اما نه حرفه ای و نه منطقی است که 24 ساعت قبل از ملاقات حساس با عراق در این خصوص صحبت کنیم. اگر اجازه بدهید بعد از این بازی وقت داریم صحبت کنیم. بازی بعدی ما 4 - 5 ماه بعد است؛ بازی حساس و مهمی داریم که در این مدت باید از تیم ملی حمایت کنیم تا نتیجه بگیرد. همه با پیروزی این تیم شاد و با باخت آن ناراحت می شوند در این باره فدراسیون رسما اعلام موضع نموده است و نیازی نیست در این فاصله مجددا صحبت کنیم.

شکوری در پاسخ به این سوال که از سوی وزارت ورزش خواسته شده در قرارداد ویلموتش تجدید نظر گردد، گفت: عرض کردم 24 ساعت به بازی حساس با عراق زمان داریم، زمان برای شفاف سازی است بعد از این بازی یک کنفرانس خبری خواهیم گذاشت و شفاف سازی خواهیم کرد، اما در این برهه حساس صحبت کردن حرفه ای نیست.

وی در خصوص اختلاف درباره برگزاری مجمع انتخاباتی هیأت فوتبال استان تهران گفت: ارتباط خوبی با گل محمدی داریم انتخابات بزودی برگزار و تاریخ به زودی اعلام خواهد شد. سعی می کنیم در کم ترین زمان و با شرایط قانونی انتخابات را برگزار کنیم.

شکوری در خصوص برنامه تیم ملی گفت: ما هفته بعد استراحت داریم و تمام تیم های آسیایی بازی دارند. برگزاری ملاقات محبت آمیز در چنین شرایطی سخت است اما ما همچنان در حال رایزنی هستیم 2 - 3 بازی هماهنگ شده بود، اما بدلیل تحریم هایی که هستیم نتوانستیم اجرایی کنیم. بازی با برزیل نهایی شده بود، اما می دانید برزیل یک و نیم میلیون دلار پول می خواست در این شرایط مالی با یک حساب کتاب ساده معین می گردد که پرداخت این مبلغ برای برگزاری یک بازی محبت آمیز منطقی نیست. همین مبلغ را برزیل بابت بازی محبت آمیز با کره دریافت خواهد نمود.

وی ادامه داد: در این شرایط بازی با تیم های بزرگ سخت خواهد بود اما چند بازی خوب را هماهنگ نموده ایم و بزودی اعلام خواهیم کرد. منتظر نهایی شدن تیم ها هستیم و با توجه به هزینه های بالای پرواز و برگزاری مسابقه سعی می کنیم برنامه ریزی کنیم.

شکوری درباره دستمزد مربیان پایه گفت: بعد از بازی با عراق یک کنفرانس خبری خواهیم گذاشت و در خصوص تمام مسائل شرح خواهیم داد.

وی در پاسخ به این سوال که بازیکنان ما در چندین بازی قبل به دلیل عصبانیت متضرر شدند آیا در این خصوص برای ادامه مسابقات توجیه شده اند؟ گفت: ماهیت فوتبال جنگیدن و درگیری است اما بازیکنان ما حرفه ای هستند. در هیچ دوره ای این تعداد لژیونر نداشتیم؛ فکر می کنم تیم در شرایط خوبی است و یک تیم کاملا حرفه ای داریم و امیدواریم در ادامه راه نتایج خوبی کسب کنیم.

منبع: عصر ایران

به "فدراسیون فوتبال: برزیل یک و نیم میلیون دلار پول می خواست، در خصوص قرارداد ویلموتس بعد از بازی با عراق شفاف سازی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال: برزیل یک و نیم میلیون دلار پول می خواست، در خصوص قرارداد ویلموتس بعد از بازی با عراق شفاف سازی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید