محسن رضایی: کشور را معطل مذاکرات نمی کنم

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، خبرنگاران : جوانان نیازمند شغل و مسکن هستند، مسکن جوانان را در نهضت مسکن سازی حل می کنیم، همه بانک ها را موظف می کنم به هر زوج جوانی که ده درصد آورده بیاورد تا 40 یا 50 سال وام بدهد، زمین مجانی می دهیم و با طولانی کردن قسط می توانند شرایط را درست نمایند.

محسن رضایی: کشور را معطل مذاکرات نمی کنم

به گزارش به نقل از خبرآنلاین، کاندیدای ریاست جمهوری گفت: همه بانک ها را موظف می کنم به هر زوج جوانی که ده درصد آورده بیاورد تا 40 یا 50 سال وام بدهد، زمین مجانی می دهیم.

محسن رضایی در راند دوم مناظره در پاسخ به سوالی درباره ازدواج جوانان و شرایط ازدواج آسان گفت:

جوانان فرشتگان نجات ایران و مهمترین سرمایه ملی ما هستند. هرجا به جوانان اهمیت دادیم و مسائلشان را حل کردیم و میدان دادیم کارهای بزرگی انجام دادند. امروز جوانان ما به شدت با مسائل بزرگی روبرو هستند، شغل ندارند، نمی دانند چه آینده ای دارند، میخواهند ازدواج نمایند و شغل ندارند، در سردرگمی هستند.

دولت ما ترکیبی از جوانگرایی و تجربه گرایی است، تجارت نسل دوم را با استعداد جوانان ترکیب می نمایند و با یک تیر دو نشان می زنیم، هم یک انرژی بزرگ را آزاد می کنیم تا مسائل جوانان و کشور را حل می کنیم.هم از نسل سوم و چهارم زمامداران آینده را تربیت می کنیم. در همه استان ها مدرسه تربیت زمامداران آینده را درست می کنم.

جوانان نیازمند شغل و مسکن هستند، مسکن جوانان را در نهضت مسکن سازی حل می کنیم، همه بانک ها را موظف می کنم به هر زوج جوانی که ده درصد آورده بیاورد تا 40 یا 50 سال وام بدهد، زمین مجانی می دهیم و با طولانی کردن قسط می توانند شرایط را درست نمایند.

دولت ما حتما مساله را جدی خواهد گرفت و آمریکا را با دیپلماسی واقعی نه کاغذی به سمت اجرای تعهداتش می کشانم. کشور را معطل مذاکرات نمی کنم.

منبع: اقتصادنیوز

به "محسن رضایی: کشور را معطل مذاکرات نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسن رضایی: کشور را معطل مذاکرات نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید