کسب و کار

بایرن هم مشتری سانچو شد

بایرن مونیخ هم مشتری ستاره جوان بوروسیا دورتموند شد که مورد توجه تیم های بزرگ انگلیسی قرار گرفته است.

5 اسفند 1398

نکات خرید سیسمونی نوزاد

یکی از بهترین و به یادماندنی ترین خاطراتی که والدین آن را در طول زندگی خود تجربه می نمایند، خرید سیسمونی است. سیسمونی به تمام وسایل و لوازمی گفته می گردد که یک کودک به آن ها نیاز دارد و در چیدمان اتاق او به کار می فرایند. قبل از انتخاب آن ها ابتدا باید فضای...

4 اسفند 1398

تخت روانچی: گزینه های ایران در تامین منافع ملی محدود نیست

نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل گفت ایران نمی تواند به تداوم تحریم های غیرقانونی و فقدان اقدامات جبرانی توسط دیگر طرف های برجام بی تفاوت بماند و با گزینه های نامحدود، اقدامات ضروری را برای تامین منافع ملی به عمل می آورد.

17 بهمن 1398

مزایده باغ خونی

باغ خونی مشهد که 107 سال قبل، مکانِ به توپ بستن مسجد گوهرشاد در حرم امام رضا (ع) بود، در حالی به مزایده گذاشته شده که در فراخوان مزایده اش هیچ اشاره ای به ثبت ملی بودن این باغ قاجاری نشده است.

10 بهمن 1398

کاهش قیمت مرغ در بازار تهران ، ثبات قیمت گوشت و ماهی

قیمت مرغ در بازار تهران یک هزار تومان در هر کیلو کاهش یافت و قیمت گوشت و ماهی هم نسبت به هفته گذشته ثابت بوده است.

3 بهمن 1398

پاکدستی نگهبان یگان حفاظت شهرداری منطقه 9 ، قطعه طلایی با ارزش 10 میلیون به صاحبش بازگشت

معاون توسعه منابع انسانی منطقه 9، از نگهبان یگان حفاظت که در حین انجام وظیفه، قطعه طلایی به ارزش 10 میلیون تومان را پیدا نموده بود، بواسطه پاکدستی، تقدیر به عمل آورد.

15 دی 1398

نان کارآفرینی در سفره 70 خانوار

سارا جعفرزاده ـ خبرنگار: با هزینه شخصی، کارگاه تولیدی راه انداخته و برای چند نفر کسب وکار ایجاد نموده است. عبدالله صفری کارآفرین و تولیدکننده پوشاک مردانه است که از تیر سال جاری سوله ای را که شهرداری در محله کم برخوردار رضویه در اختیارش قرار داده، با...

15 دی 1398

کارمندان بخوانند

یک روانشناس گفت: ترک میدان و رها کردن پروژه یا کار به صورت نیمه کاره، راه حل مناسبی نیست، اما احساسات و نگرش های منفی ایجاد شده را می توان برطرف کرد.

6 دی 1398

فیلتر فیلتر شکن ها در راه است

با مطرح شدن طرح vpn قانونی در کارگروه معین مصادیق محتوای مجرمانه و نقل قول این مطلب از زبان حمید فتاحی مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت، وی در گفت و گو با ایران گفت: عده ای در کشور با فشار بر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به دنبال بستن تمام vpn ها هستند. این...

1 دی 1398

اسامی لوکس ترین برندهای دنیا

لوئی ویتون سال جاری نیز برترین برند لوکس دنیا معرفی گردید.

21 آذر 1398

9 آبان، شروع به کار نمایشگاه الکامپ خوزستان

رئیس نظام صنفی رایانه ای استان خوزستان گفت: چهارمین نمایشگاه تخصصی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و ارتباطات و دولت الکترونیک از 9 تا 12 آبان ماه در اهواز برپا می گردد.

18 آذر 1398

پذیرش دانشجو در مرکز آموزش عالی کاشمر رشد 100 درصدی دارد

رئیس مرکز آموزش عالی کاشمر گفت: سال جاری میزان پذیرش دانشجویان مرکز آموزش عالی کاشمر 100 رصد رشد یافته و هم اکنون 807 دانشجو در این مرکز مشغول تحصیل هستند.

14 آذر 1398

سرمایه گذاری خارجی برای فروسیلیس آلومینیم در طبس

به گزارش خبرنگاران ، بی بی عصمت سرفرازی پیش از ظهر شنبه در جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان با حضور سرمایه گذاران خارجی و بررسی درخواست سرمایه گذاری در طرح فروسیلیس آلومینیوم در طبس برگزار شد، اظهارکرد: ما آرزوی خیر و برکت این پروژه را برای مردم شهرستان...

12 آذر 1398

علاقه مندی روسنفت به گسترش همکاری های نفتی با ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از وزارت نفت؛ امیرحسین زمانی نیا پس از دیدار با اُتابک کریم اف، معاون بخش بازرگانی شرکت روسنفت، اندری لازو، معاون زمین شناسی ارشد روسنفت و ولادا راساکوا، معاون تجارت گاز روسنفت و هیئت همراه اظهار کرد: این شرکت برای توسعه میدان...

12 آذر 1398

روایت دستفروش زن استادیوم آزادی؛ از درآمد میلیونی تا امید برای حضور مجدد

بازی ایران و کاموج برای دست فروش های خانم بازار پررونقی داشت، با یکی از این خانم ها دقایقی گپ زدیم و از درآمد میلونی اش در این روز حرف زد.

1 آذر 1398

چیز هایی در نروژ که احتمالا برایتان جالب است

خبرنگاران: در این مطلب تجارب ورونیکا را از هفت سال زندگی در نروژ را خواهید خواند. در این سال ها، چیز های زیادی از زندگی او تغییر نموده است. از لباس هایی که می پوشد تا تعطیلات سال و کار کردنش. بعضی از این تغییرات به دلیل فرهنگ این کشور و به صورت طبیعی رخ داده،...

30 آبان 1398

تارنمای تهران من رتبه یک خدمات شهری

فرجود گفت: هرچه ما به مردم امکانات و خدمات الکترونیکی بیتشری ارائه کنیم مردم از آن استقبال می کنند.

25 آبان 1398

وکلا چگونه 7، 000، 000، 000، 000 تومان مالیات نمی دهند!

در حالی که مردم عادی با پایین ترین میزان درآمد به طور کامل و پیش از دریافت حقوق حقه خود، مالیاتشان را پرداخت می کنند، اما مشاغل لوکسی، چون وکالت بیش از 7 هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی دارند.

19 آبان 1398

بلیت هواپیما را گران نخرید

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی از جزئیات جدید برای پروازهای اربعین خبرداد و گفت: از همه مرم می خواهیم که بلیت پروازهای اربعین را گران تر از نرخ های ثابت اعلام شده نخرند و دستگاه های نطارتی را از تخلف مطلع کنند.

13 آبان 1398

فروش پنج میلیونی Borderland 3 ظرف پنج روز

به نظر می رسد که بوردرلندز 3 (Borderlands) بواسطه استقبال غیرقابل باور طرفدران، سخت مشغول شکستن رکوردهای مختلف است.

9 آبان 1398
تعداد: (22)