پای مهاجم جنجالی پرسپولیس دوباره به دادگاه باز شد

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، سایت irishtimes ایرلند اطلاع داد آنتونی استوکس، مهاجم پرحاشیه پرسپولیس ایران به خاطر پرونده ضرب و شتم فردی در کلوپ شبانه در سال گذشته دوباره در دادگاه احضار شد.

پای مهاجم جنجالی پرسپولیس دوباره به دادگاه باز شد

استوکس متهم به زدن فردی به نام فیتزجرالد در سال 2019 در یکی از کلوپ های شبانه است. وکیل مرد فرد مضروب مدعی است که استوکس موکلش را زده و باعث بیهوشی اش شده، اما مهاجم ایرلندی این اتهامات را رد می نماید.

دادگاه ابلاغ نموده که فرد مضروب هیچ آسیب دائمی ندیده است. فرد شکایت کننده نیز در این جلسه دادگاه حضور پیدا نکرد. استوکس در طول جلسه ساکت بود و هیچ چیزی نگفت. پیش از این استوکس گفته بود که در دفاع از خود با این فرد درگیر شده بود. پیش از این قاضی برای این پرونده 12 ماه حبس صادر نموده بود، ولی با ضمانت وثیقه این مهاجم ایرلندی آزاد شد. به 3 شرط مسئله ای برای وثیقه او وجود ندارد.

شروط عبارتند از: در این مدت استوکس باید در آدرس سکونت خود در ایرلند باشد. اگر قصد بازی در خارج از کشور را دارد، باید به دادگاه به صورت دقیق ابلاغ کند. همچنین شماره تماسش نیز همواره باید در دسترس باشد. با این 3 شرط می تواند از وثیقه خود همچنان استفاده کند.

دادگاه به استوکس دستور داد تا در تاریخ 27 ژوئن (7 تیر) دوباره در دادگاه برای جلسه بعدی رسیدگی به این پرونده حضور پیدا کند.

منبع: فرارو

به "پای مهاجم جنجالی پرسپولیس دوباره به دادگاه باز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پای مهاجم جنجالی پرسپولیس دوباره به دادگاه باز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید