پدربزرگی که کوسه تکه و پاره اش کرد، اما زنده ماند!

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، معمولا پدربزرگ ها داستان های جالبی از زندگی شان برای تعریف کردن دارند، اما داستان رادنی فاکس که در دریا مجبور به مبارزه با کوسه شده بود، چیز دیگری است.

پدربزرگی که کوسه تکه و پاره اش کرد، اما زنده ماند!

به گزارش خبرآنلاین، رادنی فاکس، یکی از آن افرادی است که توانست سال 1963 از حمله هولناک کوسه ای در سواحل استرالیا جان سالم به در برد. درواقع این حمله، در تاریخ حملات کوسه در استرالیا، بدترین نوع آن بود.

رادنی فاکس وقتی 23 ساله و در ساحل آلدینگا، 50 کیلومتری جنوب آدلاید مشغول ماهیگیری بود، کوسه سفید بزرگی به او حمله کرد و او را به درون آب کشاند.

فاکس که اکنون در دهه 80 سالگی اش است، آن روز را به خوبی به یاد دارد. او می گوید، در آن موقع که کوسه حمله کرد، من در مسابقه شکار ماهی با نیزه شرکت نموده بودم که ناگهان کوسه سفیدی به من حمله کرد و چنان ضربه محکمی به قفسه سینه ام زد که احساس کردم یک قطار بهم زده است. سپس کوسه مرا به زیر آب کشاند و در آن لحظه برای رهایی خود، با دست ضربه محکمی به سر و چشمش زدم. یک آن، کوسه رهایم کرد، اما بعد با شدت بیشتری با دهان باز به من حمله کرد.

این صحنه ترسناک ترین چیزی بود که در عمرم دیده بودم. من هیچ وسیله دفاعی همراه خود نداشتم. از سینه ام خون بسیاری می آمد و اطرافم پر خون شده بود و با خود فکر کردم همه چیز تمام شد! با اینحال دست از کوشش برنداشتم و این بار ضربه محکم تری به سرش زدم، اما کوسه آنقدر قوی بود که نمی توانستم امید رهایی داشته باشم. در همان لحظات ناامیدی، قایق نجاتی به ما نزدیک شد و من را از دست کوسه خشمگین نجات داد.

رادنی فاکس با دیافراگم و تیغه شانه سوراخ شده، ریه پاره شده و جراحت های دیگری در قفسه سینه، طحال، معده و شکم به بیمارستان منتقل شد، اما او به طور معجزه آسایی از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.

اکنون رادنی فاکس هنوز روی آب کار نموده و به یاری افرادی می رود که سوانح دگرگون کننده ای را مرتبط با آب از سر گذرانده اند.

منبع: ladbible

منبع: فرارو

به "پدربزرگی که کوسه تکه و پاره اش کرد، اما زنده ماند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پدربزرگی که کوسه تکه و پاره اش کرد، اما زنده ماند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید