تونل افتخار غیرمنتظره طرفدار برای پرسپولیس!

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، هفته گذشته با فزونی پرگل پرسپولیس مقابل نساجی قهرمانی این تیم در هفته پایانی لیگ برتر قطعی شد و قرمزپوشان در قائمشهر جام لیگ بیست و دوم را بالای سر بردند. البته فصل برای سرخ ها تمام نشد و آن ها برای رسیدن به فینال جام حذفی تیم سرسخت طرفدار را پیش روی خود دارند.

تونل افتخار غیرمنتظره طرفدار برای پرسپولیس!

طرفداری ها در استادیوم دستگردی و در روزی که شورای تامین مجوز حضور طرفداران را به علت نقص های این استادیوم صادر نکرد، از پرسپولیس میزبانی کردند. اعضای این تیم به کاپیتانی مسعود شجاعی در یک حرکت غیر منتظره به مناسبت قهرمانی سرخ ها در لیگ، برای شاگردان یحیی گل محمدی تونل افتخار زدند و با تشویق حریف خود صحنه ای زیبا و قابل تقدیر را خلق کردند.

این اتفاق در حالی رخ داد که پس از شکست سنگین طرفدار به استقلال، طرفداران پرسپولیس هجمه های زیادی علیه این تیم نوظهور تهرانی به راه انداخته بودند. البته درگیری دو تیم به بازی نیم فصل دوم شان نیز برمی شود که طرفدار پرسپولیس را در آزادی شکست داد، اما سرخ ها معتقد بودند گل طرفدار در شرایطی به ثمر رسیده که روی فرجی خطا انجام شده است.

با وجود همه این تنش ها، طرفدار برای پرسپولیس در بازی نیمه نهایی جام حذفی تونل افتخار زد تا اولین و شاید تنها تیمی باشد که در این فصل اینگونه قهرمانی قرمز ها را تبریک می گوید.

پیش تر در لیگ نوزدهم دو تیم گل گهر و سایپا در دو هفته پایانی به مناسبت قهرمانی زودهنگام پرسپولیس این حرکت را انجام داده بودند.

منبع: فرارو

به "تونل افتخار غیرمنتظره طرفدار برای پرسپولیس!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تونل افتخار غیرمنتظره طرفدار برای پرسپولیس!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید