نقشه راه حوزه فرهنگ و هنر استان مرکزی معین می گردد

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، خبرنگاران/مرکزی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با انعقاد تفاهم نامه ای با استاندار مرکزی نقشه راه حوزه فرهنگ و هنر استان طی 2 سال آینده معین و مشخص می گردد.

نقشه راه حوزه فرهنگ و هنر استان مرکزی معین می گردد

دکتر صالحی صبح امروز در بدو ورود به استان مرکزی در جمع وبلاگ اخبار جدید گفت: استان مرکزی دارای سابقه ده ها هزار ساله زیست انسانی در این منطقه است و در حوزه های مختلف فرهنگ، هنر، صنعت، کشاورزی صندلی و رتبه قابل توجهی در تاریخ و فضای معاصر ایران داشته و دارد.

وی با اشاره به حضور خود در استان مرکزی طی امروز و فردا و ملاقات با اهالی فرهنگ و هنر استان در شهرستان های اراک، خمین و ساوه، گفت: در این ملاقات نکته ها و دغدغه ها را می شنویم و اقداماتی که در فضای فرهنگ و هنر استان می توان انجام داد را پیگیری خواهیم کرد.

صالحی سفر خود به استان مرکزی را هفدمین سفر برنامه ای خود به استان های کشور دانست و اضافه نمود: در این سفرها تفاهم نامه ای با استانداران منعقد می گردد که در واقع نقشه راه را تا سرانجام دولت دوازدهم معین می نماید، در این سفر با استاندار مرکزی تفاهم نامه ای خواهیم داشت که یاری می نماید تصویر دو سال آینده در حوزه های زیرساختی، برنامه ای، رویدادی و حمایتی روشن گردد و امید است این سفر آغازی برای تحولات بهتر در فضای استان باشد.

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، وزیر ارشاد گفت: استان مرکزی را به عنوان دیار فرهیختگان می شناسیم و یکی از اهداف این سفر مشخص رویه هایی برای یاری به رقم خوردن اتفاقات بهتری در حوزه گرامیداشت مفاخر و استمرار حرکت مفاخر در دوره معاصر است تا حلقه اتصال در این استان به مانند گذشته پویاتر و تکاملی تر باشد، سال 98 را با ایده های مدنظر در این راستا پیش می رویم و در سال 99 شرایط بهتری را خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نقشه راه حوزه فرهنگ و هنر استان مرکزی معین می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه راه حوزه فرهنگ و هنر استان مرکزی معین می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید