بازی مبارزه ای سازندگان لیگ آو لجندز را برای اولین بار ببینید

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، یکی دو ماه پیش و در طول رویداد EVO سال جاری بود که برای اولین بار، از سازندگان لیگ آو لجندز شنیدیم که آن ها ساخت یک بازی مبارزه ای را آغاز نموده اند. شرکت بازی سازی Riot Game دیروز برای اولین بار این بازی مبارزه ای را در قالب ویدیویی بسیار کوتاه نشان داد. بازی مبارزه ای لیگ آو لجندز توسط استودیوی Radiant Entertainment ساخته می گردد و فعلا Project L نام گرفته است.

بازی مبارزه ای سازندگان لیگ آو لجندز را برای اولین بار ببینید

تنها سابقه استودیوی بازی سازی Radiant Entertainment ساخت یک بازی مستقل کوچک به اسم Stoneheart برای کامپیوتر بوده است؛ این بازی هم با تهیه کنندگی Riot Games ساخته شده بود. تام کنن (Tom Cannon) مدیر عامل این استودیوی بازی سازی، در قالب یک پیام درباره ساخت بازی مبارزه ای لیگ آو لجندز گفته است: حدود یک ماه پیش در EVO اولین اخبار مربوط به Project L را با هواداران بازی های مبارزه ای در تمام جهان به اشتراک گذاشتیم.

او ادامه داده است: آن تجربه بسیار برای ما دیوانه وار و غیرواقعی بود، چون مدت زیادی است که مشغول کار روی این بازی هستیم و مجبور به سکوت درباره آن بودیم. تصور می کنم که هواداران لیگ آو لجندز تصوری انتظاری متفاوت از این بازی داشته باشند، ولی از طرفی فکر می کنم که این تصور از آنچه بازی کنندگان بازی های مبارزه ای در ذهن دارند، دور نیست.

تهیه کننده بازی مبارزه ای Project L ادامه داده است: همه از ما یک بازی عالی می خواهند، ولی می بینیم حتی دیدن قهرمانان لیگ آو لجندز با ظاهری جدید، با زاویه دوربین جدید، برای افراد بسیار هیجان انگیز است. ساخت بازی های مبارزه ای بسیار سخت است. این بازی ها باید با دقت بسیاری ساخته شده اند و با اینکه ما چیزی ساخته ایم که به نظرمان بسیار جذاب است، ولی هنوز راه بسیار زیادی مقابل مان داریم.

پیام مدیرعامل استودیوی سازنده این بازی نهایتا به این جمله منجر می گردد که برای مدت زیادی از این بازی مبارزه ای حرف نخواهند زد، ولی سفت و سخت مشغول کار روی آن هستند.

می توانید در ادامه ویدیوی کوتاهی که از گیم پلی بازی مبارزه ای لیگ آو لجندز منتشر شده است را ببینید.

منبع: Gematsu

منبع: دیجیکالا مگ

به "بازی مبارزه ای سازندگان لیگ آو لجندز را برای اولین بار ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی مبارزه ای سازندگان لیگ آو لجندز را برای اولین بار ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید