فدراسیون فوتبال: پول شستا را از اعتبار خودمان دادیم نه باشگاه ها!

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، امیرمهدی علوی سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره بدهی این فدراسیون به شستا در پرونده پرداخت مطالبات مارک ویلموتس و مطرح شدن بحث توقیف اموال فدراسیون، به رادیو تهران گفت: فدراسیون فوتبال از اعتبار خودش علی الحساب این کار را انجام داد. حتی یک ریال هم از حساب باشگاه ها کم نشده است و من این موضوع را تکذیب می کنم.

فدراسیون فوتبال: پول شستا را از اعتبار خودمان دادیم نه باشگاه ها!

وی با اشاره به رایزنی فدراسیون با فیفا برای دریافت مطالباتش تاکید نمود: بحث انتقال پول به ایران هم در نشست اینترنتی مسئولان فدراسیون با رئیس فیفا و رئیس کنفدراسیون آسیا هم مورد تاکید قرار گرفته بود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره اینکه این فدراسیون دیگر پولی برای برگزاری اردوهای ملی ندارد، توضیح داد: فدراسیون تحت فشار است ولی در همین روزها باوجود کمبود اعتبار، اردوهای مختلفی را برای تیم های نوجوانان، جوانان، تیم ملی فوتسال و تیم فوتسال جوانان برگزار کردیم. اینکه مطرح شده اردوها لغو می گردد صحت ندارد. ان شاءالله با برطرف مشکل انتقال وجه به ایران و پیگیری دریافت وجوهات دیگر، این فضا هم می گذرد.

علوی در مورد اینکه گفته می گردد رای مارک ویلموتس در فیفا صادر شده است، اظهار کرد: ما هم این خبر را در رسانه ها دیده ایم و منتظر اعلام رسمی فیفا هستیم.

سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره ایرادات فیفا به پیش نویس اساسنامه فدراسیون هم گفت: آقای نبی و بهاروند جلسه اینترنتی را با شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون آسیا و اینفانتینو رئیس فیفا برگزار کردند. در این جلسه اشاره شد که ایران اساسنامه را ارسال نموده است و در زمان کوتاهی پاسخ فیفا را داشته باشیم. منتظر دریافت نظر مشورتی فیفا برای اساسنامه هستیم.

علوی ادامه داد: فدراسیون در چهار ماه گذشته تمام کوشش خود را برای تبعیت از الزامات فیفا و AFC و همچنین قوانین داخلی کشور داشته است و پکیج مناسبی برای پیش نویس اساسنامه که سند فردای فوتبال است، خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "فدراسیون فوتبال: پول شستا را از اعتبار خودمان دادیم نه باشگاه ها!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فدراسیون فوتبال: پول شستا را از اعتبار خودمان دادیم نه باشگاه ها!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید