نرفتن سرمربی طارمی به ناپولی قطعی شد

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، شایعه مربیگری سرمربی پرتغالی تیم فوتبال پورتو در ناپولی برای فصل آینده بی اساس از آب درآمد.

نرفتن سرمربی طارمی به ناپولی قطعی شد

به گزارش وبلاگ اخبار جدید، اورلیو دلورنتیس مالک باشگاه ناپولی شایعه تماس خود با سرجیو کنسیسائو سرمربی تیم فوتبال پورتو که مهدی طارمی مهاجم تیم ملی کشورمان را در اختیار دارد، تکذیب کرد.

دلورنتیس پس از ناکامی ناپولی در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، همانطور که انتظار می رفت گتوسو را اخراج کرد هرچند هافبک سابق میلان خیلی زود به تیم بعدی خود فیورنتینا ملحق شد.

از کنسیسائو، ماسیمیلیانو آلگری (سرمربی سابق یوونتوس) و لوچانو اسپالتی (سرمربی سابق اینتر و رم) به عنوان سه گزینه احتمالی جانشینی گتوسو یاد می گردد، اما دلورنتیس روی گزینه اول خط کشید و گفت که جانشین گتوسو را پیدا نموده است.

دلورنتیس که طبق ادعای رسانه های ایتالیایی با اسپالتی توافق نموده است، به سایت مایس فوتبال گفت: اینکه ما با کنسیسائو تماس داشته ایم کاملاً دروغ است. من هرگز با کنسیسائو صحبتی نداشته ام. ژرژ مندز (مدیر برنامه معروف پرتغالی) یک دوست واقعی است. ما در سه ماه گذشته چند بار با هم صحبت نموده ایم و او سه چهار مربی را به من پیشنهاد کرد، اما ما آن موقع هیچ مذاکره ای با این گزینه ها نداشتیم. ناپولی مربی جدیدش را پیدا نموده است و هفته آینده او را معرفی می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نرفتن سرمربی طارمی به ناپولی قطعی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرفتن سرمربی طارمی به ناپولی قطعی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید